Що таке конспект уроку?

конспекти уроків

Конспекти уроків - важлива частина в процесі підготовки матеріалів сучасного вчителя. В середині 17-го століття відомий педагог із Чехії Я.А. Коменський вперше, на основі розробок попередніх вчителів-практиків, висунув наукове обґрунтування поняття уроку. З того часу урок став на провідне місце в освітній системі перевожної більшості країн світу.

 

Конспекти уроків - це основний розділ нашого порталу, створення якого є важливим для адміністрації порталу. Додавання конспектів до розділу потребує багато часу, адже ми намагаємося зібрати найкращі розробки з різних предметів та класів. Тому розділ з конспектами уроків розширюється не так швидко, як хотілося б, але кожен користувач порталу, кожен хто працює в освітній галузі може додати власні розробки уроків - ваша праця знайде подяку від багатьох вчителів яким стануть у пригоді ваші конспекти.

Розділ щодня оновлюється для того, щоб вчителі мали змогу без зусиль та в короткий термін часу підготувати цікавий та насичений урок. Розділ "Конспекти уроків" — це скарбниця, що містить зібрання конспектів уроків, планів конспекту уроку з різних предметів, це та основа, на якому розробляється урок.

Що вчитель має розповісти учням? Що учні мають обов'язково вивчити? Які завдання зробити? Що слід дати учням на додаткове опрацювання та для підготовки домашнього завдання? - Все це Ви знайдете в плані конспекту уроку.

 

Щоб скористатися конспектами уроків потрібно перейти за посиланням, які знаходяться на кожній сторінці нашого сайту. Посилання у вигляді назв необхідного Вам предмету знаходяться в випадаючому, або меню що розкривається, далі Вам необхідно обрати лише необхідний клас та в переліку готових конспектів уроку обрати потрібну тему, та завантажити або скопіювати її. Якщо вас цікавить навчальна програма з певного предмету та класу то Вам потрібно перейти у відповідний розділ - Навчальні програми.

 

На даний момент доступні конспекти уроків з наступних предметів:

Географія

Історія всесвітня

Історія України

Інформатика

Математика

Людина і світ

Правознавство

Природознавство

Українська мова

Фізика


07 2014 грудня 587

Задачі з буквеними даними

УРОК 30

Тема. Задачі з буквеними даними

 

Мета: провести аналіз розв'язання задач з буквеними даними; розв'язувати вправи та задачі на застосування таблиць множення й ділення; вдосконалювати обчислювальні навички.

Детальніше
07 2014 грудня 491

Вправи та задачі на застосування таблиці множення числа 7. Рівняння на знаходження невідомого від'ємника

УРОК 29

Тема. Вправи та задачі на застосування таблиці множення числа 7. Рівняння на знаходження невідомого від'ємника

 

Мета: формувати вміння розв'язувати задачі двома способами; ознайомити з рівнянням на знаходження невідомого від'ємника; удосконалювати навички усної лічби.

Детальніше
07 2014 грудня 548

Таблиця множення числа 7

УРОК 28

Тема. Таблиця множення числа 7

 

Мета: розглянути прийом складання таблиці множення числа 7; розвивати вміння розв'язувати задачі на зведення до одиниці.

Детальніше
07 2014 грудня 543

Задачі на кратне порівняння та на зведення до одиниці 

УРОК 27

Тема. Задачі на кратне порівняння та на зведення до одиниці

 

Мета: закріпити знання таблиць множення і ділення, правило знаходження невідомого від'ємника; опрацювати вправи на дії з величинами.

Детальніше
07 2014 грудня 447

Кратне порівняння чисел

УРОК 26

Тема. Кратне порівняння чисел

 

Мета: опрацювати вправи і задачі на засвоєння таблиці ділення на 6; ознайомити з кратним порівнянням чисел; домогтися розуміння всіма учнями різниці між відношеннями на ... менше та у... разів менше.

Детальніше
07 2014 грудня 409

Задачі та вправи на засвоєння таблиці ділення на 6. Задачі на зве­дення до одиниці

УРОК 25

Тема. Задачі та вправи на засвоєння таблиці ділення на 6. Задачі на зведення до одиниці

 

Мета: розглянути задачу на визначення часу; формувати вміння складати вирази; закріпити знання таблиці ділення на 6; вдосконалювати вміння розв'язувати задачі на зведення до одиниці.

Детальніше
07 2014 грудня 357

Засвоєння таблиці ділення на 6. Задачі на зведення до одини­ці (перший вид)

УРОК 24

Тема. Засвоєння таблиці ділення на 6. Задачі на зведення до одиниці (перший вид)

 

Мета: опрацювати задачі на зведення до одиниці; повторити спосіб знаходження довжини ламаної; формувати навички швидких обчислень у межах вивченого матеріалу.

Детальніше
07 2014 грудня 474

Таблиця ділення на 6

УРОК 23

Тема. Таблиця ділення на 6

 

Мета: пояснити прийом складання таблиці ділення; опрацювати вправи і задачі, які містять ділення на 6; вдосконалювати навички усної лічби.

Детальніше
07 2014 грудня 393

Вправи та задачі на засвоєння таблиці множення числа 6

УРОК 22

Тема. Вправи та задачі на засвоєння таблиці множення числа 6

 

Мета: опрацювати задачу на зменшення числа у кілька разів; закріпити вміння учнів визначати час за годинником; розвивати пам'ять, увагу, мислення.

Детальніше
07 2014 грудня 248

Визначення часу за годинником. Вправи та задачі на засвоєння таблиці множення числа 6

УРОК 21

Тема. Визначення часу за годинником. Вправи та задачі на засвоєння таблиці множення числа 6

 

Мета: опрацювати задачу на дворазове збільшення (зменшення) числа на кілька одиниць чи в кілька разів; з'ясувати особливість дій над величинами.

Детальніше