13 2012 грудня 5758

Ми і природа

Урок 34

Тема. Ми і природа

 

Мета: узагальнити й розширити знання учнів про природу; розви­вати спостережливість за природними явищами; виховувати інтерес до пізнання навколишньої дійсності, любові до природи та бережного став­лення до неї.

Детальніше
13 2012 грудня 5502

Незабаром літо. Спостереження за природою влітку

Урок 33

Тема. Незабаром літо. Спостереження за природою влітку

 

Мета: формування поняття літо, ознайомити з вінкоплетенням, на­родними іграми; розвивати спостережливість за змінами у природі, ви­ховувати інтерес, захоплення, любов до рідної природи.

Детальніше
13 2012 грудня 7804

Весняні свята. Великдень

Урок 32

Тема. Весняні свята. Великдень

 

Мета: ознайомити учнів із народними звичаями, традиціями, що пов'язані з початком весняного календарного обрядового циклу; по­знайомити з символікою знаків на писанках; розвивати етичну самосві­домість, виховати кращі якості національного характеру, прагнення до відродження національної культури.

Детальніше
13 2012 грудня 3366

Весняні свята. Мамин день

Урок 31

Тема. Весняні свята. Мамин день

 

Мета: закріпити знання дітей про найріднішу, найдобрішу для всіх рідну матір; познайомити учнів зі святом вшанування матерів, розповіс­ти про виникнення цього свята; розвивати мову, мовлення, виховувати любов і шану до рідної неньки, любов до України.

Детальніше
13 2012 грудня 12025

Тварини навесні. Зустрічаємо птахів

Урок 30

Тема. Тварини навесні. Зустрічаємо птахів

 

Мета: з'ясування змін у житті комах, птахів, звірів; навчитись бачи­ти красу рідної природи, цінувати її і берегти; вміти фантазувати, розви­вати уяву в дітей; виховувати повагу до природи; розробка проектів (на вибір) «Колекціонуємо клички тварин», «Ластівка сільська».

Детальніше
13 2012 грудня 9734

Весна. Рослини навесні. Охорона здоров'я навесні

Урок 29

Тема. Весна. Рослини навесні. Охорона здоров'я навесні

 

Мета: виявлення змін, що сталися навесні в неживій природі, в жит­ті рослин, у праці людей; з'ясування причин, що зумовлюють ці зміни; охорона здоров'я навесні; розкриття значення перебування на свіжо­му повітрі для зміцнення й охорони здоров'я; розширення понять дере­ва, кущі, трав'янисті рослини; розвиток спостережливості учнів; складан­ня календарика фенологічних спостережень за початком цвітіння дерев (за зошитом).

Детальніше
13 2012 грудня 13834

Київ — столиця України

Урок 28

Тема. Київ — столиця України

 

Мета: ознайомити учнів із минулим Києва; формувати уявлення про столицю як головне місто країни; розвивати вміння фантазувати, прогно­стичне мислення, виховувати почуття громадськості у другокласників.

Детальніше
13 2012 грудня 7706

Народні промисли України

Урок 27

Тема. Народні промисли України

 

Мета: збагатити учнів новими знаннями про народні промисли Украї­ни; встановити особливості національного одягу свого краю; виховувати в учнів бажання берегти, примножувати традиції українського народу.

Детальніше
13 2012 грудня 9956

Твоя країна — Україна. Символи держави

Урок 26

Тема. Твоя країна — Україна. Символи держави

 

Мета: формувати уявлення про Україну; ознайомити з найвідомі-шими містами, найбільшими річками України; розширити та уточни­ти знання учнів про Державні символи України; виховувати патріотич­ні почуття; продовжувати формувати навички поводження під час уро­чистих подій.

Детальніше